Dzień Pluszowego Misia

24 listopad 2023 roku był niezwykłym dniem w naszym przedszkolu – świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia! Każdy przedszkolak przyszedł do nas z ukochanym pluszowym przyjacielem, a atmosfera była niesamowicie serdeczna. Tego dnia przedszkolaki prezentowały swoje misie, dzieliły się ciekawostkami i zabawnymi anegdotami związanymi z ich pluszowymi towarzyszami. Dzieci miały okazję poznać historię pluszowego misia poprzez edukacyjny filmik. Historia ta opowiadała o tym, jak pluszowy miś Teddy stał się symbolem przyjaźni i towarzystwa dla dzieci na całym świecie. W ramach świętowania, przedszkolaki angażowały się także w misiowe prace plastyczno-techniczne, tworząc wyjątkowe dzieła. W specjalnym miejscu przedszkolaki mogły nakarmić głodnego misia, ucząc się jednocześnie ważnej lekcji empatii i troski o innych. Niezapomniane chwile spędzane w misiowej fotobudce pozostawiły również piękne wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze. To był dzień pełen uśmiechów, kreatywności i radości, podczas którego dzieci mogły celebrować przyjaźń z misiem oraz uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, wzmacniając tym samym więzi społeczności przedszkolnej.