Zabawa Andrzejkowa

27 listopada 2023 roku w naszym przedszkolu zapanowała magiczna andrzejkowa atmosfera. Przedszkolaki uczestniczyły w wielu wróżbach, w których poznawały swoją przyszłość, wybrany zawód, wymarzoną podróż, były to np.: Wróżby z ciasteczkami, serduszkami, układanie butów, Kim będę w przyszłości?, Gdzie pojadę w daleką podróż? itp. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy wesołej muzyce. Dużą frajdę sprawił dzieciom wyścig z miotłami. Po wróżbach oraz tańcach wszyscy degustowali pyszne ciasteczka. Andrzejki były wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji, jak również okazją do rozbudzenia w dzieciach ciekawości i chęci poznawania tradycji ludowej. Przedszkolaki pamiętały, że wróżby to tylko zabawa i nie warto brać ich na poważnie, tylko z przymrużeniem oka.