Świąteczny czas

19 grudnia odbył się urokliwy Kiermasz Świąteczny, w którym główną rolę odegrały dzieła stworzone przez wychowawców, dzieci i rodziców. Przedszkolaki wraz z nauczycielami przygotowali urocze ozdoby świąteczne, które zdobiły stoisko kiermaszowe. Na stoiskach królowały chleby, ciasta, pierniki i przepiękne ozdoby w postaci stroików. To był prawdziwy festiwal smaków i kreatywności, który przyciągnął uwagę wszystkich uczestników. Kiermasz Świąteczny nie tylko przyniósł radość i świąteczne zakupy, ale również ujednolicił naszą społeczność poprzez wspólne działania. To wydarzenie zainspirowało dostrzeganie potencjału, jaki tkwi w wspólnym tworzeniu świątecznej magii. Natomiast w ubiegły czwartek nasze przedszkolne sale zamieniły się w oazę świątecznej radości podczas uroczystej Wigilii. Dzieci, ubrane w urocze stroje świąteczne, wraz z nauczycielami stworzyły niepowtarzalną atmosferę pełną ciepła i radości. Głównym punktem programu były wspólne śpiewanie kolęd, które napełniło sale magią świąt. Maluszki, pomimo swoich małych głosików, śpiewały kolędy z wielkim zaangażowaniem. Wigilia w przedszkolu była okazją do zbudowania wspólnej atmosfery, gdzie dźwięki kolęd tworzyły magiczną oprawę dla tego wyjątkowego czasu. To wydarzenie przypomniało nam, że święta są czasem spotkań, dzielenia się i radości płynącej ze wspólnego śpiewania kolęd.