Konkurs „Człowiek Człowiekowi Serce Okazuje”

W ramach akcji charytatywnej „Człowiek Człowiekowi Serce Okazuje”, przedszkolaki wykonały kartki oraz stroiki bożonarodzeniowe, które zostały przekazane pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej im. Brata Alberta w Tarnowie. Korzystając z okazji  spośród przygotowanych prac przeprowadzono konkurs plastyczny. Ze zgromadzonych prac jury wybrało te najpiękniejsze. Celem akcji oraz konkursu było promowanie kreatywności i współczucia drugiemu człowiekowi. Wszystkie dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i zdolnościami artystycznymi, co sprawiło, że wybór laureatów był trudny. Wyniki konkursu:
1. Miejsce – Nikodem z grupy C.
2. Miejsce – Filip z grupy B.
3. Miejsce - Antoni z grupy A.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe prace, które wprowadziły w nasze przedszkole atmosferę świątecznej radości. Z radością oznajmiamy, że nasze przedszkole jest pełne małych artystów gotowych dzielić się swoim sercem z innymi.