Przegląd Kolęd

Dnia 17 stycznia odbył się uroczysty Przegląd Kolęd organizowany wspólnie z Niepubliczną Niepłatną Szkołą Podstawową. Przegląd Kolęd stanowił niezwykłe wydarzenie dla całej społeczności przedszkolnej. Dzieci, ubrane w piękne stroje, czekały na swoją kolej, aby podzielić się kolędowym repertuarem. Przedszkolaki wykonały liczne tradycyjne polskie kolędy, prezentując przy tym nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale również zdolności scenicznego występowania. Podczas wystąpień można było zauważyć ogromny entuzjazm i zaangażowanie każdego malucha, co sprawiło, że cała prezentacja była niezwykle urocza i wzruszająca. Przegląd Kolęd w naszym przedszkolu był nie tylko okazją do prezentacji artystycznych zdolności dzieci, ale także doskonałym momentem, aby budować wspólnotę przedszkolną. Wszyscy biorący udział w tym wydarzeniu z pewnością zachowają piękne wspomnienia z tego magicznego dnia.