Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia w naszym przedszkolu, odbył się uroczy Dzień Babci i Dziadka. Cała placówka tętniła radością i miłością, gdyż gościliśmy naszych ukochanych dziadków i babcie. Atmosfera była niewątpliwie magiczna. Przedszkolaki, pełne radości i entuzjazmu, przygotowały się do tego wydarzenia już od kilkunastu dni. Dzieci, ubrane w urocze stroje, przygotowane specjalnie na tę okazję, pełne entuzjazmu witały swoich najbliższych Nie brakowało serdecznych uścisków, uśmiechów oraz wzruszeń. Głównym punktem programu tego dnia było wspólne śpiewanie kolęd przez przedszkolaków. Maluchy przygotowały specjalny repertuar, który wzruszał serca wszystkich obecnych. Najstarsze dzieci z grupy C zaśpiewały: „Skrzypi wóz”, „Świeć, gwiazdeczko, świeć” oraz „Przybieżeli do Betlejem Pasterze”. Grupa A i B wspólnymi siłami wykonali kolędę pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Babcie i dziadkowie z dumą i wzruszeniem obserwowali występy swoich wnuków. Dziadkowie i babcie, widząc zaangażowanie swoich wnucząt, nie kryli wzruszenia i dumy. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu był nie tylko okazją do świętowania, ale również do budowania relacji rodzinnych oraz wzmacniania więzi międzypokoleniowych. To magiczne wydarzenie na pewno pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i ich dziadków na długi czas.