Zimowy czas

Spędzając czas na świetlicy z pewnością przedszkolaki nie mogą się nudzić. Dzieci mogą budować z klocków przeróżne konstrukcje, malować farbami, wydrapywać obrazki na specjalnych karteczkach, układać najróżniejsze obrazki z koralików do prasowania, wykonywać własne maski karnawałowe, lub świętować wyjątkowe dni, takie jak dzień dinozaura, który miał miejsce 26 lutego. W tym wyjątkowym dniu dzieci przeczytały opowiadanie, z którego dowiedziały się, kiedy żyły dinozaury, jak wyglądały, i co lubiły jeść. Z masy solnej dzieci układały szkielet dinozaura, który po odrysowaniu pomalowali farbami, by na koniec poćwiczyć swoją równowagę na ścieżce zręcznościowej, która powstała z folii bąbelkowej i śladów dinozaurowych łapek.