Wiosenny czas

W mijającym czasie w naszym przedszkolu mieliśmy radosne powitanie wiosny! Razem odkrywaliśmy pierwsze oznaki nowej pory roku i poznawaliśmy wiosenne kwiaty. Podczas naszych spacerów wokół przedszkola staraliśmy się znaleźć pierwsze ślady wiosny, rozmawiając o wszystkim, co związane z tą piękną porą roku.

W ramach naszych zajęć, zgłębialiśmy także tematykę wielkanocną, ucząc się tradycji z nią związanych. Dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o zwyczajach związanych z Wielkanocą oraz oznakach zbliżających się świąt.

Ponadto, z pasją sadziliśmy rzeżuchę, obserwując jej wzrost z nieukrywaną ciekawością. Oprócz tego, poświęciliśmy czas na przygotowanie uroczych wielkanocnych upominków dla naszych kochanych rodziców.

Dzięki tym zajęciom dzieci mogły nie tylko poznać fascynujący świat przyrody wiosennej, ale także zrozumieć wartość tradycji i wspólnego działania w okresie świątecznym.