Witamy w przedszkolu

Po udanych wakacjach uśmiechnięte i stęsknione przedszkolaki powróciły do swoich Wychowawców i pięknie przygotowanych sal w naszym przedszkolu. 3 września wraz z uczniami szkoły podstawowej oraz gimnazjum uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Oprócz przedszkolaków, które w tamtym roku uczęszczały do przedszkola, liczną grupę tworzyły również dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się i bawić. Początki te nie zawsze są łatwe, ale nauczyciele dołożyli wszelkich starań, aby proces adaptacji przebiegał szybko oraz łagodnie, a dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie. W pierwszym tygodniu zajęcia nastawione były na poznawanie siebie nawzajem oraz integrację z dziećmi uczęszczającymi do innych grup przedszkolnych. Nie zabrakło również wspomnień z wakacji i swobodnych wypowiedzi dzieci, które zakończyły się ciekawymi pracami plastycznymi.