Mistrz Tabliczki Mnożenia

Ostatniego dnia lutego w Niepublicznej Niepłatnej Szkole w Tarnowie odbył się konkurs matematyczny „ Mistrz Tabliczki Mnożenia”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich. Pierwszy etap konkursu polegał na rozwiązaniu jak największej ilości działań w ciągu 5 minut. Do kolejnego etapu przeszło 12 osób z klasy drugiej oraz 8 osób z klasy trzeciej. W drugim etapie uczniowie rywalizowali w parach. Liczyła się nie tylko wiedza matematyczna ale również szybkość i refleks. Wyłoniono Mistrzynię Tabliczki Mnożenia –Gabrielę Habel oraz Mistrza Tabliczki Mnożenia – Tadeusza Malisa. Kolejne tytuły Pierwszego Wicemistrza Tabliczki Mnożenia otrzymali: Alicja Sępek oraz Nikodem Kozdrój, a tytuł Drugiego Witrzemistrza Tabliczki Mnożenia otrzymali: egzekwo Aleksandra Jarosz i Szymon Sobol oraz Radosław Obal. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie matematycznym.

Rozwijamy sie tylko wtedy, kiedy stawiamy przed sobą nowe wyzwania.