Zajęcia sportowe w Akademii Tarnowskiej

22 kwietnia uczniowie klas siódmych wzięli udział w zajęciach sportowych w Akademii Tarnowskiej. Klasa 7a pod opieką Pani Dominiki Golec zaczęła zajęcia o godzinie 8.00. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych faktów o roli fizjoterapeuty, jego pracy i możliwościach zatrudnienia, wzięli udział w sprawdzianie o wiedzy biologicznej w formie Familiady oraz relaksacjach - formie ruchowej z zakresu jogi.
Klasa 7b pod opieką Pani Karoliny Maciak-Włodarz zaczęła zajęcia o 10.00 z wprowadzenia do podstaw i zasad treningu siłowego. Uczniowie zostali poinformowani o definicji treningu siłowego, jego wadach i zaletach, roli rozgrzewki, budowaniu prawidłowego treningu. Zajęcia miały charakter teoretyczno-praktyczny. Obie klasy wyszły z zajęć zadowolone, uśmiechnięte z nadzieją na kolejne zajęcia ze studentami w Akademii.