Pasowanie na ucznia

W piątek 12 października 2018 roku odbyła się uroczystość pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor szkoły - Pan Andrzej Baran. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Niepublicznej Niepłatnej Szkoły Podstawowej w Tarnowie. Tarcze szkolne wręczała pani wicedyrektor Agnieszka Długosz-Ordyczyńska. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz inne upominki. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.